Was soll das? Hier lesen!
Home
Hevoset
Hae
Rekisteröi
Tallit
Kantakirja
Kilpailukalenteri »
Login
Rekisteri
RC
The Red Maiden
V-LN: 7970352 - V-ID: 171186
Vesländer Reitpony Fuchssabino
(e~n/e~W20 a/a)
Tamma
Avaa laajempi genetiikka: e~n/e~W20 a/a
148cm Korkea
Merkitty kilpahevoseksi
Hevosen nettisivut
Syntynyt (rekisterin mukaan):01.01.2016
Avaa laajempi genetiikka
Sport
Eventing, Springen
Omistushistoria
Kasvattanut
Reitschule Cederberg
(Tina)
Nereus Riding Center
(Nessa)
Nykyinen omistaja
Nereus Riding Center
(Nessa)
Cherokees Top Diamond Glow
v-LN: 3060263
Fuchs Deutsches Reitpony
Cherokees Topazio Dw
v-LN: 8356480
Dunkelfuchs Deutsches Reitpony
Traumtänzer
v-LN: 5010062
Fuchs Deutsches Reitpony
Kandy BT
v-LN: 6462313
Rappe deutsches Reitpony
Cherokees Cheruby Diamond Glow
v-LN: 4039372
Schimmel Deutsches Reitpony
Diam Select
Cheruby Girl
RC Red Blooded Woman
v-LN: 2373011
Fuchssabino Vesländer Reitpony
Red Flash
v-LN: 5890035
Fuchs Vesländer Reitpony
Red Devil
Sonata
Bronwyn Maid
v-LN: 3511190
Braun Sabino Welsh C
Arvalon Quip
Hondsrug Twiggy
Rekisteröidyt jälkeläiset
The Red Maiden ei ole jälkeläisiä listattuna
Hae Jälkeläiset
Lisätiedot
The Red Maiden lisätietoja ei ole saatavilla
Jalostusarviointi
RC The Red Maiden hyväksyttiin arvosteltavaksi nationalen tulosten perusteella ja arvioitiin 28.03.2024
Rakenne:
9
Liikkeet:
9
Ratsastettavuus:
9
Tyyppi:
9
Yleisvaikutelma:
9
Yhteensä
45
pistettä (Premium)
Palkinnot
The Red Maiden ei omista palkintoja
Tulokset rekisterissä
The Red Maiden ei ole rekisteröitynä mihinkään yhdistykseen
The Red Maiden on saavuttanut 315 kilpailupistettä.
Sijoittuminen
Päivämäärä
Tiedot
Tapahtuma
Järjestäjä
Nykyinen omistaja
Ratsastaja
1
2024-04-21
Zuchtbewertung ältere Stuten Vesländer Reitpony
9. VPR Zuchttag
Horse Performance Center
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
10
2024-04-21
Gesamtsieger Stuten
9. VPR Zuchttag
Horse Performance Center
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
10
2024-04-12
Vielseitigkeit Kl. L, Group 1
Eventing 12.4
Anarchie
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
35
F:20 [20+0]/86.4s)
2024-04-05
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo FINALE (Springen)
T U R N I E R p r ü f u n g e n . F R . 2 0 2 4
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
13
FS: 53.4 : D: 33.4 [19.] | XC: 0 [5.] | J: 20 [35.])
2024-04-05
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo FINALE (Gesamtwertung)
T U R N I E R p r ü f u n g e n . F R . 2 0 2 4
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
19
66.61%)
2024-04-04
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo FINALE (Dressur)
T U R N I E R p r ü f u n g e n . D O . 2 0 2 4
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
5
F:0 [0+0]/05:44)
2024-04-04
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo FINALE (Gelände)
T U R N I E R p r ü f u n g e n . D O . 2 0 2 4
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
17
F:4 [4+0]/58.8s)
2024-04-03
Pony-Springen A*, Abteilung 1
Showjuming at April
Sporthorses Thompson
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
F:3 [0+3]/68.7s)
2024-04-03
Pony-Springen A**, Abteilung 4
Showjuming at April
Sporthorses Thompson
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
13
2024-03-22
A*-Ponyspringen (Zeit) - Abteilung 1
Strand-Ponytag
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
2
2024-03-22
A**-Ponyspringen (Stil) - Abteilung 1
Strand-Ponytag
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
6.4)
2024-03-22
L-Ponyvielseitigkeit - Dressur, Abteilung 1
Strand-Ponytag
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
2
F:0 [0+0]/89.7s)
2024-03-22
L-Ponyvielseitigkeit - Springen, Abteilung 1
Strand-Ponytag
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
F:10 [0+10]/06:24)
2024-03-22
L-Ponyvielseitigkeit - Gelände, Abteilung 1
Strand-Ponytag
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
FS: 64 : D: 54 [11.] | J: 0 [2.] | XC: 10 [4.])
2024-03-22
L-Ponyvielseitigkeit - Gesamtwertung, Abteilung 1
Strand-Ponytag
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
12
2024-03-17
Pony-Springprüfung Klasse A*, Abteilung 2
März-Springen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
2024-03-17
Pony-Springprüfung Klasse A**, Abteilung 2
März-Springen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
9
66.38%)
2024-03-17
Vielseitigkeit CCI 2*-S - Dressur, Abteilung 3
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
8
F:59.6 [40+19.6]/06:52)
2024-03-17
Vielseitigkeit CCI 2*-S - Gelände, Abteilung 3
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
F:6.8 [4+2.8]/102.9s)
2024-03-17
Vielseitigkeit CCI 2*-S - Springen, Abteilung 3
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
6
FS: 100 : D: 33.6 [9.] | XC: 59.6 [8.] | J: 6.8 [3.])
2024-03-17
Vielseitigkeit CCI 2*-S - Gesamtwertung, Abteilung 3
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
35
F:18 [8+10]/97.3s)
2024-03-14
Ponyspringprüfung Kl. A*
Pony pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
16
F:7 [0+7]/85.7s)
2024-03-14
Ponyspringprüfung Kl. A**, Abteilung 1
Pony pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
5
2024-03-11
Pony A* Springen, Abteilung 1
Moloney Pony Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
8
2024-03-11
Pony A** Springen, Abteilung 4
Moloney Pony Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
1
7.8)
2024-03-11
Pony L Vielseitigkeit - Dressur, Abteilung 1
Moloney Pony Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
10
F:7 [4+3]/99.0s)
2024-03-11
Pony L Vielseitigkeit - Springen, Abteilung 1
Moloney Pony Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
17
F:48.8 [20+28.8]/07:11)
2024-03-11
Pony L Vielseitigkeit - Gelände, Abteilung 1
Moloney Pony Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
FS: 88.8 : D: 33 [1.] | J: 7 [10.] | XC: 48.8 [17.])
2024-03-11
Pony L Vielseitigkeit - Gesamtwertung, Abteilung 1
Moloney Pony Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
2024-03-10
Stuten-Zeitspringen A - Abteilung 6
NCC Stutenspringtag
Nereus Competition Corner
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
13
2024-03-08
Ponyspringen A* - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
16
2024-03-08
Ponyspringen A** - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
1
F:0 [0+0]/44.3s)
2024-03-06
Ponyspringprüfung Kl. A*, Abteilung 3
Springen pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
8
F:4 [4+0]/49.9s)
2024-03-06
Ponyspringprüfung Kl. A**, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
6
2024-03-03
Vielseitigkeit Kl. L - Dressur, Abteilung 1
Vielseitigkeitstag
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
5
2024-03-03
Vielseitigkeit Kl. L - Springen, Abteilung 1
Vielseitigkeitstag
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
23
2024-03-03
Vielseitigkeit Kl. L - Gelände, Abteilung 1
Vielseitigkeitstag
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
2024-03-03
Vielseitigkeit Kl. L - Gesamtwertung, Abteilung 1
Vielseitigkeitstag
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
18
68.38%)
2024-03-02
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo - Dressur
H A L L E N . C U P . 2 0 2 4 . quali#02
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
F:0 [0+0]/06:02)
2024-03-02
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo - Gelände
H A L L E N . C U P . 2 0 2 4 . quali#02
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
43
F:12 [12+0]/77.7s)
2024-03-02
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo - Springen
H A L L E N . C U P . 2 0 2 4 . quali#02
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
10
FS: 43.6 : D: 31.6 [18.] | XC: 0 [4.] | J: 12 [43.])
2024-03-02
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo - Gesamtwertung
H A L L E N . C U P . 2 0 2 4 . quali#02
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
7.7)
2024-03-01
Stilspringen Klasse A**, Abteilung 5
Springen in Weiß
Gestüt Möhrental
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
22
6.7)
2024-03-01
Stilspringen Klasse A*, Abteilung 2
Springen in Weiß
Gestüt Möhrental
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
8
2024-02-23
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo - Dressur
H A L L E N . C U P . 2 0 2 4 . quali#01
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
46
2024-02-23
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo - Gelände
H A L L E N . C U P . 2 0 2 4 . quali#01
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
el.
2024-02-23
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo - Springen
H A L L E N . C U P . 2 0 2 4 . quali#01
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
el.
2024-02-23
Youngster-Cup Indoor-Vielseitigkeit CCI2*-S (Kl.L) 6-8yo - Gesamtwertung
H A L L E N . C U P . 2 0 2 4 . quali#01
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
15
2024-02-21
Springprüfung Klasse A*, Abteilung 5
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
2024-02-21
Springprüfung Klasse A**, Abteilung 5
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
16
2024-02-19
Pony-Springprüfung Klasse A*, Abteilung 3
Late Entry Ponyturnier
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
17
2024-02-19
Pony-Springprüfung Klasse A**, Abteilung 1
Late Entry Ponyturnier
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
6.5)
2024-02-19
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Dressur, Abteilung 1
Late Entry Ponyturnier
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
1
F:4 [4+0]/77.6s)
2024-02-19
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Springen, Abteilung 1
Late Entry Ponyturnier
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
5
F:13.6 [0+13.6]/06:33)
2024-02-19
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Gelände, Abteilung 1
Late Entry Ponyturnier
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
FS: 70.1 : D: 52.5 [4.] | J: 4 [1.] | XC: 13.6 [5.])
2024-02-19
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Gesamtwertung, Abteilung 1
Late Entry Ponyturnier
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
7.1)
2024-02-14
Stilspringprüfung Kl. A*
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
F:4 [4+0]/49.0s)
2024-02-07
Ponyspringprüfung Kl. A*, Abteilung 1
Pony pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
16
F:8 [8+0]/46.0s)
2024-02-07
Ponyspringprüfung Kl. A**, Abteilung 1
Pony pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
1
7.3)
2024-02-06
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Dressur, Abteilung 1
Season Opening 2024 - Indoor Eventing
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
10
F:10 [4+6]/101.1s)
2024-02-06
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Springen, Abteilung 1
Season Opening 2024 - Indoor Eventing
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
6
F:2.8 [0+2.8]/06:06)
2024-02-06
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Gelände, Abteilung 1
Season Opening 2024 - Indoor Eventing
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
2
FS: 53.3 : D: 40.5 [1.] | J: 10 [10.] | XC: 2.8 [6.])
2024-02-06
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Gesamtwertung, Abteilung 1
Season Opening 2024 - Indoor Eventing
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
2024-02-05
Pony-Springprüfung Klasse A*, Abteilung 3
Season Opening 2024 - Showjumping
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
2024-02-05
Pony-Springprüfung Klasse A**, Abteilung 2
Season Opening 2024 - Showjumping
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
12
2024-02-04
Springen Klasse A* - Gruppe 6
Hindernisse überfliegen
Turnierstall Zille
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
1
2024-02-04
Springen Klasse A** - Gruppe 2
Hindernisse überfliegen
Turnierstall Zille
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
2024-01-24
Geländespringen Kl. L, Abteilung 1
Indoor-Geländespringen
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
2024-01-21
VS Klasse L - Gruppe 8
Vielseitig unterwegs
Turnierstall Zille
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
15
2024-01-21
A**-Ponyspringen (Stil) - Abteilung 4
Strand-Ponytag
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
2024-01-21
A*-Ponyspringen (Zeit) - Abteilung 4
Strand-Ponytag
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
6
2024-01-16
Pony-Springprüfung Klasse A*, Abteilung 2
January Showjumpers Event
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
20
2024-01-16
Pony-Springprüfung Klasse A**, Abteilung 1
January Showjumpers Event
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
5
2024-01-15
Ponyspringen A* - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
13
2024-01-15
Ponyspringen A** - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
2
2024-01-14
Springen A - Abteilung 9
NCC Late Entry Jahresauftakt Springen
Nereus Competition Corner
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
7.34)
2024-01-12
Caprilli II
Ponypalooza
Sternhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
27
F:14 [12+2]/92.2s)
2024-01-12
Ponyspringen Kl. A*, Abteilung 3
Ponypalooza
Sternhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
6
F:4 [4+0]/61.9s)
2024-01-12
Ponyspringen Kl. A**, Abteilung 2
Ponypalooza
Sternhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
10
6.4)
2023-12-29
A* Vielseitigkeit - Dressur, Abteilung 2
TS Moloney Horse Trails Dezember Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
5
F:4 [4+0]/90.5s)
2023-12-29
A* Vielseitigkeit - Springen, Abteilung 2
TS Moloney Horse Trails Dezember Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
F:6.8 [0+6.8]/05:29)
2023-12-29
A* Vielseitigkeit - Gelände, Abteilung 2
TS Moloney Horse Trails Dezember Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
FS: 64.8 : D: 54 [10.] | J: 4 [5.] | XC: 6.8 [4.])
2023-12-29
A* Vielseitigkeit - Gesamtwertung, Abteilung 2
TS Moloney Horse Trails Dezember Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
2
2023-12-24
Finale: Geländespringen Kl. A
Adventscup - 4. Advent - Finale
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
21
2023-12-17
3. Qualifikation: Geländespringen Kl. A
Adventscup - 3. Advent - 3. Qualifikation
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
10
2023-12-10
2. Qualifikation: Geländespringen Kl. A
Adventscup - 2. Advent - 2. Qualifikation
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
1
2023-12-04
Geländespringen A - Abteilung 2
NCC Kleines Geländefest II
Nereus Competition Corner
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
2023-12-03
1. Qualifikation: Geländespringen Kl. A
Adventscup - 1. Advent - 1. Qualifikation
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
13
6.4)
2023-11-14
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. A - Dressur, Abteilung 1
Indoor Eventing Show am Haffelsee
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
12
F:13 [4+9]/104.3s)
2023-11-14
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. A - Springen, Abteilung 1
Indoor Eventing Show am Haffelsee
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
F:23.2 [0+23.2]/06:10)
2023-11-14
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. A - Gelände, Abteilung 1
Indoor Eventing Show am Haffelsee
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
FS: 90.2 : D: 54 [13.] | J: 13 [12.] | XC: 23.2 [7.])
2023-11-14
Pony-Indoor-Vielseitigkeit Kl. A - Gesamtwertung, Abteilung 1
Indoor Eventing Show am Haffelsee
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
6
71.06%)
2023-11-07
Vielseitigkeit CCI 1*-Intro - Dressur, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
1
F:0 [0+0]/04:50)
2023-11-07
Vielseitigkeit CCI 1*-Intro - Gelände, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
12
F:11.2 [8+3.2]/103.1s)
2023-11-07
Vielseitigkeit CCI 1*-Intro - Springen, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
5
FS: 40.1 : D: 28.9 [6.] | XC: 0 [1.] | J: 11.2 [12.])
2023-11-07
Vielseitigkeit CCI 1*-Intro - Gesamtwertung, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
5
2023-10-31
Stilgeländeritt Klasse A, Abteilung 4
Gruselspass an Halloween
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
10
5.3)
2023-10-24
Vielseitigkeit A - Dressur, Abteilung 2
Junges Reiterglück 15.0
Hofer Stables
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
8
F:12 [12+0]/85.3s)
2023-10-24
Vielseitigkeit A - Springen, Abteilung 2
Junges Reiterglück 15.0
Hofer Stables
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
F:59.2 [0+59.2]/07:40)
2023-10-24
Vielseitigkeit A - Gelände, Abteilung 2
Junges Reiterglück 15.0
Hofer Stables
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
FS: 141.7 : D: 70.5 [10.] | J: 12 [8.] | XC: 59.2 [7.])
2023-10-24
Vielseitigkeit A - Gesamtwertung, Abteilung 2
Junges Reiterglück 15.0
Hofer Stables
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
2023-10-21
Geländespringen A - Abteilung 5
NCC Kleines Geländefest
Nereus Competition Corner
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
21
2023-10-19
A- Gelände
Ab durch die Hecke
Turnierstall Summerland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
7.0)
2023-10-12
Geländepferde L, Abteilung 3
TS Moloney Horse Trails
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
34
4.9)
2023-10-10
Geländepferdeprüfung Kl. L, Abteilung 2
Late Entry YH
Pemberley Events
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
17
6.8)
2023-09-20
Geländespringprüfung Klasse A - Ponymeisterschaft, Abteilung 2
Vesländische Meisterschaften 2023
Schlosspark Schalingen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
6
6.5)
2023-09-18
A* Vielseitigkeit - Dressur, Abteilung 2
Moloney Horse Trails
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
F:4 [4+0]/86.8s)
2023-09-18
A* Vielseitigkeit - Springen, Abteilung 2
Moloney Horse Trails
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
F:78.4 [20+58.4]/07:38)
2023-09-18
A* Vielseitigkeit - Gelände, Abteilung 2
Moloney Horse Trails
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
FS: 134.9 : D: 52.5 [6.] | J: 4 [3.] | XC: 78.4 [11.])
2023-09-18
A* Vielseitigkeit - Gesamtwertung, Abteilung 2
Moloney Horse Trails
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
16
5.9)
2023-09-14
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Dressur, Abteilung 2
Vielseitig unterwegs am Haffelsee
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
14
F:16 [8+8]/103.5s)
2023-09-14
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Springen, Abteilung 2
Vielseitig unterwegs am Haffelsee
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
F:0 [0+0]/04:33)
2023-09-14
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Gelände, Abteilung 2
Vielseitig unterwegs am Haffelsee
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
FS: 77.5 : D: 61.5 [16.] | J: 16 [14.] | XC: 0 [4.])
2023-09-14
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Gesamtwertung, Abteilung 2
Vielseitig unterwegs am Haffelsee
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
5
2023-09-09
Geländespringen Kl. A, Abteilung 2
Jubiläumsturnier
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
23
2023-09-08
Pony-Springprüfung Klasse A**, Abteilung 2
Pony-Freitag
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
19
2023-09-08
Pony-Stilgeländeritt Klasse A, Abteilung 1
Pony-Freitag
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
6
2023-09-01
A-Geländespringen - Abteilung 1
Pony-Tag
Gut Sinnesro
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
2023-08-31
Vielseitigkeit A - Abteilung 2
4. FM Vielseitigkeitsturnier
Fahrstall Miracles
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
6.9)
2023-08-28
Geländepferdeprüfung Klasse L, Abteilung 1
Couture Eventing Club
Sportzentrum Redbird
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
13
2023-08-24
Geländespringen Kl. A, Abteilung 3
Geländespringen
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
74.27%)
2023-08-22
Vielseitigkeit CCI 1*-Intro - Dressur, Abteilung 5
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
2
F:0 [0+0]/04:50)
2023-08-22
Vielseitigkeit CCI 1*-Intro - Gelände, Abteilung 5
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
18
F:20.4 [20+0.4]/97.0s)
2023-08-22
Vielseitigkeit CCI 1*-Intro - Springen, Abteilung 5
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
8
FS: 46.1 : D: 25.7 [7.] | XC: 0 [2.] | J: 20.4 [18.])
2023-08-22
Vielseitigkeit CCI 1*-Intro - Gesamtwertung, Abteilung 5
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
21
6.3)
2023-08-21
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Dressur
Late Entry Ponytreffen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
15
F:8 [8+0]/83.2s)
2023-08-21
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Springen
Late Entry Ponytreffen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
10
F:12 [0+12]/05:42)
2023-08-21
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Gelände
Late Entry Ponytreffen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
FS: 75.5 : D: 55.5 [21.] | J: 8 [15.] | XC: 12 [10.])
2023-08-21
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Gesamtwertung
Late Entry Ponytreffen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
1
2023-08-21
Stutenschau Vielseitigkeit
Late Entry Ponytreffen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
6
2023-08-20
Geländespringen Kl. A für Reiter bis 18 Jahre
X.COUNTRY.hunt.#05/23
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
5
2023-08-20
Geländespringen Kl. A*
X.COUNTRY.hunt.#05/23
Eventzentrum Zahr
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
1
7.7)
2023-08-14
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Dressur, Abteilung 2
Spontanes Geländevergnügen
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
14
F:17 [4+13]/108.4s)
2023-08-14
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Springen, Abteilung 2
Spontanes Geländevergnügen
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
16
F:31.6 [0+31.6]/06:31)
2023-08-14
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Gelände, Abteilung 2
Spontanes Geländevergnügen
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
FS: 83.1 : D: 34.5 [1.] | J: 17 [14.] | XC: 31.6 [16.])
2023-08-14
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Gesamtwertung, Abteilung 2
Spontanes Geländevergnügen
Team James
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
7.0)
2023-08-10
Pony-Vielseitigkeit A - Dressur, Abteilung 1
Cross-Country at August
Sporthorses Thompson
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
10
F:4 [4+0]/88.4s)
2023-08-10
Pony-Vielseitigkeit A - Springen, Abteilung 1
Cross-Country at August
Sporthorses Thompson
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
14
F:36 [20+16]/05:52)
2023-08-10
Pony-Vielseitigkeit A - Gelände, Abteilung 1
Cross-Country at August
Sporthorses Thompson
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
12
FS: 85 : D: 45 [11.] | J: 4 [10.] | XC: 36 [14.])
2023-08-10
Pony-Vielseitigkeit A - Gesamtwertung, Abteilung 1
Cross-Country at August
Sporthorses Thompson
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
2
7.2)
2023-08-08
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Dressur, Abteilung 1
Tag der Vielseitigkeit
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
8
F:8 [8+0]/83.5s)
2023-08-08
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Springen, Abteilung 1
Tag der Vielseitigkeit
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
F:6 [0+6]/05:27)
2023-08-08
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Gelände, Abteilung 1
Tag der Vielseitigkeit
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
1
FS: 56 : D: 42 [2.] | J: 8 [8.] | XC: 6 [3.])
2023-08-08
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Gesamtwertung, Abteilung 1
Tag der Vielseitigkeit
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
12
2023-08-06
Gerittene Gelassenheitsprüfung für Einsteiger - Gruppe 2
GHP Tag
Turnierstall Zille
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
17
7.1)
2023-08-03
Vielseitigkeit A - Dressur
Sommer, Sonne, Kaktus
Sporthorses Thompson
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
8
F:4 [4+0]/78.0s)
2023-08-03
Vielseitigkeit A - Springen
Sommer, Sonne, Kaktus
Sporthorses Thompson
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
el.
2023-08-03
Vielseitigkeit A - Gelände
Sommer, Sonne, Kaktus
Sporthorses Thompson
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
el.
FS: elim. : D: 43.5 [17.] | J: 4 [8.] | XC: -)
2023-08-03
Vielseitigkeit A - Gesamtwertung
Sommer, Sonne, Kaktus
Sporthorses Thompson
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
15
F:8 [8+0]/82.1s)
2023-07-31
Ponyvielseitigkeit Kl. CCI1*-Intro - Springen
Vielseitigkeit pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
19
2023-07-31
Ponyvielseitigkeit Kl. CCI1*-Intro - Gesamtwertung
Vielseitigkeit pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
9
F:8 [8+0]/83.0s)
2023-07-30
Azubi und Reitschüler Teamspringen A - 1. Umlauf
NCC Team-Springtag
Nereus Competition Corner
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
11
F:16 [16+0]/74.9s)
2023-07-30
Azubi und Reitschüler Teamspringen A - 2. Umlauf
NCC Team-Springtag
Nereus Competition Corner
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
2023-07-30
Azubi und Reitschüler Teamspringen A - Gesamtwertung
NCC Team-Springtag
Nereus Competition Corner
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
29
F:47.6 [0+47.6]/06:50)
2023-07-30
Ponyvielseitigkeit Kl. CCI1*-Intro - Geländespringen
Vielseitigkeit pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
6
70.78%)
2023-07-29
Ponyvielseitigkeit Kl. CCI1*-Intro - Dressur
Vielseitigkeit pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
23
4.5)
2023-07-21
Geländepferdeprüfung L
Young Stars
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
2
2023-07-20
Jugend-Springen A, Abteilung 2
NCC Anti-Drogen Springtag
Nereus Competition Corner
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
24
F:16 [16+0]/75.8s)
2023-07-20
Ponyvielseitigkeit Kl. A - Springen
Pony pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
14
2023-07-20
Ponyvielseitigkeit Kl. A - Gesamtwertung
Pony pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
8
2023-07-19
A- Gelände, Abteilung 2
Anfängertag
Turnierstall Summerland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
9
F:2.8 [0+2.8]/04:58)
2023-07-19
Ponyvielseitigkeit Kl. A - Geländespringen
Pony pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
13
2023-07-18
Geländespringen Kl. A, Abteilung 2
Sommerturnier
TS Ponyland
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
10
72.25%)
2023-07-18
Ponyvielseitigkeit Kl. A - Dressur
Pony pur
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
6.3)
2023-07-16
Geländereiterwettbewerb Kl. L
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
8
6.5)
2023-07-15
Pony Vielseitigkeit A - Dressur, Abteilung 1
Sommerfest 2023 - Vielseitigkeitstag
Hofer Stables
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
16
F:12 [12+0]/89.3s)
2023-07-15
Pony Vielseitigkeit A - Springen, Abteilung 1
Sommerfest 2023 - Vielseitigkeitstag
Hofer Stables
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
el.
2023-07-15
Pony Vielseitigkeit A - Gelände, Abteilung 1
Sommerfest 2023 - Vielseitigkeitstag
Hofer Stables
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
el.
FS: elim. : D: 52.5 [8.] | J: 12 [16.] | XC: -)
2023-07-15
Pony Vielseitigkeit A - Gesamtwertung, Abteilung 1
Sommerfest 2023 - Vielseitigkeitstag
Hofer Stables
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
7.1)
2023-07-10
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Dressur, Abteilung 1
Vielseitiges Vergnügen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
2
F:0 [0+0]/80.0s)
2023-07-10
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Springen, Abteilung 1
Vielseitiges Vergnügen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
7
F:0 [0+0]/04:38)
2023-07-10
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Gelände, Abteilung 1
Vielseitiges Vergnügen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
2
FS: 43.5 : D: 43.5 [4.] | J: 0 [2.] | XC: 0 [7.])
2023-07-10
Pony-Vielseitigkeit Kl. A - Gesamtwertung, Abteilung 1
Vielseitiges Vergnügen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
23
2023-07-10
Stutenschau Pony
Vielseitiges Vergnügen
Gestüt Johannsen
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
2
66.84%)
2023-07-07
Pony Vielseitigkeit CCI 2*-S - Dressur
2. GFM Summer Festival
Galopper Freunde Mayandor
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
el.
2023-07-07
Pony Vielseitigkeit CCI 2*-S - Gelände
2. GFM Summer Festival
Galopper Freunde Mayandor
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
el.
2023-07-07
Pony Vielseitigkeit CCI 2*-S - Springen
2. GFM Summer Festival
Galopper Freunde Mayandor
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
el.
FS: elim. : D: 33.2 [2.] | XC:
2023-07-07
Pony Vielseitigkeit CCI 2*-S - Gesamtwertung
2. GFM Summer Festival
Galopper Freunde Mayandor
Nereus Riding Center
Jirina Endeova (FS: elim. : D: 33.2 [2.] | XC:
7
2023-07-04
Wettputzen, Abteilung 3
Jugendturnier
Turnierstall Kleemann
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
4
2023-07-04
In Hand Trail, Abteilung 1
Jugendturnier
Turnierstall Kleemann
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
12
2023-07-04
In Hand Agility, Abteilung 1
Jugendturnier
Turnierstall Kleemann
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
7.1)
2023-06-27
Stilspringprüfung Kl. E
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
17
4.7)
2023-06-27
Geländereiterwettbewerb Kl. A
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
21
F:24.4 [20+4.4]/05:23)
2023-06-23
Ponyvielseitigkeit Kl. A - Gelände
June Spectacle
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
20
FS: 89.9 : D: 40.5 [3.] | J: 25 [35.] | XC: 24.4 [21.])
2023-06-23
Ponyvielseitigkeit Kl. A - Gesamtwertung
June Spectacle
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
35
F:25 [16+9]/104.4s)
2023-06-22
Ponyvielseitigkeit Kl. A - Springen
June Spectacle
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
3
7.3)
2023-06-21
Ponyvielseitigkeit Kl. A - Dressur
June Spectacle
Akazienhof
Nereus Riding Center
Jirina Endeova
Diese Seite wurde in 0.339 Sekunden geladen
© 2012 - 2024 All Rights Reserved.
Ota yhteyttä
Tämä sivusto on täysin mielikuvitusta ja osa virtuaalipeliä.
Tällä sivustolla olevat tiedot ja eläimet ovat keksittyjä, eikä niitä ole oikeasti olemassa.
Mahdolliset yhtäläisyydet ovat sattumaa eivätkä tarkoituksellista.